Spotkanie w sprawie rodzicielstwa zastępczego. Szkoły, psycholodzy, specjaliści we współpracy z MOPS Rzeszów dla dzieci
Łączymy siły dla rzeszowskich dzieci, które potrzebują domu. Widząc Was tak dużo, wraca nadzieja i wiara w człowieka.
Spotkaliśmy się z przedstawicielami rzeszowskich szkół, przedszkoli, żłobków, Wydziału Edukacji UM Rzeszowa, Polityki Społeczną UM Rzeszowa, naszymi Domami dla Dzieci i rodzinami zastępczymi. Byli z nami również: kurator sądowy - Pani Ewa Cynarska-Surowiak, specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 i psycholodzy z Centrum Leczenia Uzależnień. Cel jest jeden: pomoc dzieciom w zapewnieniu domu. Mimo, że rodzin zastępczych wciąż przybywa, potrzebujących dzieci niestety też jest więcej. Dlatego wspólnie pracujemy nad tym, aby każdy maluch mógł być zaopiekowany.
Dziękujemy wszystkim naszym gościom za poświęcenie chwili na środowe spotkanie. Wierzymy, że będzie ono początkiem czegoś wspaniałego... Dziękujemy Pani Prezydent Krystynie Stachowskiej za serce, które poświęca Pani temu problemowi. Bardzo dziękujemy też Panu Dyrektorowi Piotrowi Wanatowi, który udostępnił nam przepiękną, nowoczesną halę I LO w Rzeszowie - frekwencja dopisała, więc miejsca było w sam raz. I przede wszystkim dziękujemy naszym Koleżankom i Kolegom z MOPS - bez Waszej pracy by tego wszystkiego nie było.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!