Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Rządowy program "Dobry start"
Ochrona Danych Osobowych
Pomoc Osobom Bezdomnym
Rodzinna Piecza Zastępcza
Program "Aktywny Samorząd"
Rodzina 500+
Świadczenia Rodzinne

Piknik z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2017

Pracownicy Zespołu do Spraw Organizacji Pieczy Zastępczej zorganizowali w dniu 10 czerwca r. Piknik z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Impreza odbyła się na terenie firmy „Senior” w Budach Łańcuckich, zabawy na świeżym powietrzu zapewniła Agencja Eventowa Millenium.
W pikniku wzięło udział około 160 osób.

Bogaty program spotkania, nie pozwolił nikomu się nudzić - gry i zabawy na świeżym powietrzu, poczęstunek na trawie: darmowe przysmaki z grilla, przekąski, ciasta, lody, napoje oraz słodycze. Całej zabawie i biesiadowaniu towarzyszyła radosna muzyka. Rodzice zastępczy mieli czas na odpoczynek i rozmowy.

Dzieci zaprezentowały nam swoje talenty w programie „Ukryty talent” . Można było podziwiać pokazy taneczne, akrobatyczne, posłuchać piosenek i wierszyków oraz wysłuchać „koncertu skrzypcowego” . Uczestnicy Pikniku mogli oddawać swoje głosy na prace plastyczne wykonane w ramach konkursu „Rodzina pełna szczęścia”. Wszyscy biorący udział w konkursach otrzymali upominki. O udanej zabawie świadczyły uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników Pikniku.

Piknik został objęty patronatem medialnym TVP 3 Rzeszów i Katolickiego Radio VIA.

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 26
35-025 Rzeszów

epuap

empatia