Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Pomoc Osobom Bezdomnym
Rodzinna Piecza Zastępcza
Program "Aktywny Samorząd"
Rodzina 500+
Świadczenia Rodzinne

Piknik z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2017

Pracownicy Zespołu do Spraw Organizacji Pieczy Zastępczej zorganizowali w dniu 10 czerwca r. Piknik z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Impreza odbyła się na terenie firmy „Senior” w Budach Łańcuckich, zabawy na świeżym powietrzu zapewniła Agencja Eventowa Millenium.
W pikniku wzięło udział około 160 osób.

Bogaty program spotkania, nie pozwolił nikomu się nudzić - gry i zabawy na świeżym powietrzu, poczęstunek na trawie: darmowe przysmaki z grilla, przekąski, ciasta, lody, napoje oraz słodycze. Całej zabawie i biesiadowaniu towarzyszyła radosna muzyka. Rodzice zastępczy mieli czas na odpoczynek i rozmowy.

Dzieci zaprezentowały nam swoje talenty w programie „Ukryty talent” . Można było podziwiać pokazy taneczne, akrobatyczne, posłuchać piosenek i wierszyków oraz wysłuchać „koncertu skrzypcowego” . Uczestnicy Pikniku mogli oddawać swoje głosy na prace plastyczne wykonane w ramach konkursu „Rodzina pełna szczęścia”. Wszyscy biorący udział w konkursach otrzymali upominki. O udanej zabawie świadczyły uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników Pikniku.

Piknik został objęty patronatem medialnym TVP 3 Rzeszów i Katolickiego Radio VIA.

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 26
35-025 Rzeszów

epuap

empatia