Oto logo strony. Piękne ono jest

Wigilia Miejska 2023

Ocena 0/5

Za nami Wigilia Miejska. Oprócz dzielenia się opłatkiem, dzieliliśmy się też dobrem. Nikt nie zszedł z Rynku głodny. Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Możliwość bezpośredniej pomocy, ale też podzielenia się posiłkiem, rozmowy: coś bezcennego!  

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej Zdjęcie przedstawia osoby wydające świąteczne posiłki podczas wiglii miejskiej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności