Oto logo strony. Piękne ono jest

Mamy trudną i mroźną zimę. Zadbajmy o drugiego człowieka, reagujmy!

Ocena 0/5

 Facebooka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie:

 

Od lat nie mieliśmy tak trudnej, mroźnej zimy. Codziennie pracujemy z osobami w kryzysie bezdomności zapewniając im wszystko, co potrzebne, zachęcając do skorzystania z noclegowni   Współpracujemy z Rzeszowskim Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie, Stowarzyszeniem ZUPEŁNE DOBRO oraz Strażą Miejską w Rzeszowie. Nie zostawiamy nikogo, kto potrzebuje pomocy. Ale...

 

Apelujemy, abyście nie przechodzili obojętnie widząc osobę przebywającą na mrozie. Jest kilka rzeczy, o które Was prosimy:
 

  • zapytajcie czy taka osoba nie potrzebuje pomocy (jeśli jest przytomna),
  • zadzwońcie do Straży Miejskiej - 178754670, pod 112 lub do nas - 178561611,
  • nie zakładajcie, że ktoś inny już interweniował - jedno zgłoszenie więcej jest zawsze lepsze, niż jedno za mało.

 

Reagujmy. Pomagajmy sobie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności