Oto logo strony. Piękne ono jest

Kino plenerowe i rodzinny piknik w Rzeszowie. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej "Z uśmiechem w przyszłość"

Ocena 0/5

W tym tygodniu proponujemy Wam aż trzy wydarzenia  : dwa razy kino plenerowe, raz Akademię Czasu Wolnego:

  • 04.07 (czwartek) - godz. 21, osiedle Budziwój, ul. Herbowa 3 - seans komedii "Wojna z dziadkiem";
  • 05.07 (piątek) - godz. 17 - 19, osiedle Andersa, teren zielony przy ul. Skubisza - Rodzinna Akademia Czasu Wolnego;
  • 06.07 (sobota) - godz. 21, osiedle Pobitno, park kieszonkowy przy al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego - seans "Hugo i jego wynalazek".

 

Wpadajcie, wstęp wolny   A wkrótce informacje o kolejnych wydarzeniach. A mamy ich w tym roku duuużo. Nasze letnie wydarzenia są częścią projektu "Z uśmiechem w przyszłość".

 

Na zdjęciu grupa osób tańczących w parku

Na zdjęciu osoby na leżakach, przed nimi ekran kina plenerowego

Na zdjęciu osoby na leżakach

Na zdjęciu osoby bawiące się podczas miejskiej imprezy w parku

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności