Oto logo strony. Piękne ono jest

Dzień Osób Bezdomnych - pamiętajmy o osobach w kryzysie bezdomności

Ocena 0/5

Z profilu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie na Facebooku:

 

Pamiętaj: bezdomność często nie jest wyborem, a skutkiem życiowej tragedii. Dziś Dzień Ludzi Bezdomnych. Nie zapominajmy o osobach, które są w tym kryzysie. Jeśli wiecie, gdzie przebywają, możecie zgłosić to do nas lub straży miejskiej. Takie osoby potrzebują pomocy, choć same o to nie poproszą.

Pomóżmy... Pamiętajmy też o organizacjach, które pomagają osobom w kryzysie bezdomności:

 

  • Stowarzyszenie ZUPEŁNE DOBRO,
  • Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności