Oto logo strony. Piękne ono jest

Autobus Ciepła nadal kursuje po Rzeszowie

Ocena 0/5

Z Facebooka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie:

 

Rok 2024 minął, ale nasza pomoc dla najbardziej potrzebujących trwa nadal. Przypomnijmy: każda głodna osoba może przyjść do jednego z przystanków autobusu i zjeść ciepły posiłek. Kursujemy po trasie:

 

  • parking przy ZTM, ul. Trembeckiego 3 (godz. 10.30 - 11.30)
  • parking przy Kościele M. B. Różańcowej ul. Orla 17 (godz. 11.50 - 12.50)
  • parking Podpromie (godz. 13.10 - 14.10)
  • Park Papieski, parking od strony al. Armii Krajowej (godz. 14.30 - 15.30) 

 

Przypomnijmy też, że w Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie znajduje się kuchnia stała.

 

Autobus Ciepła będzie jeździł po Rzeszowie do 15 marca tego roku.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności