Oto logo strony. Piękne ono jest

100 nowych mieszkańców Rzeszowa w sierpniu! Witamy nowonarodzonych rzeszowian wyprawką #RzeszówToMy

Ocena 0/5

Z Facebooka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie:

 

Sierpień póki co wzbogacił Rzeszów równo o 100 małych osób. To ogromne szczęście dla rodziców, ale również dla miasta. Żeby powitać maleństwa chcielibyśmy wręczyć ich rodzicom symboliczne wyprawki #RzeszówToMy. A w nich:

  • bawełniane body i czapka  
  • torba jutowa,
  • akcesoria pielęgnacyjne od Sylveco
  • zestaw od Donegal
  • list od Konrada Fijołka, prezydenta Rzeszowa


Jak zgłosić się po wyprawkę?  Zajrzyj TUTAJ.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności