Przejdź do treści
Logo

Niebieska Linia

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" na zlecenie PARPA, z przyjemnością informuje o zainicjowaniu nowej formy działalności.


Od stycznia 2013 r. osoby spotykające się w codziennej pracy z problemem przemocy w rodzinie mogą skorzystać z pomocy w formie nieodpłatnych konsultacji dla specjalistów.


Tematem konsultacji mogą być sprawy związane z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie, np. niejasności związane z realizacją procedury "Niebieskie Karty", zasadami funkcjonowania zespołów intedyscyplinarnych i grup roboczych, diagnozą zjawiska przemocy, konstruowaniem planu pomocy dla konkretnej rodziny i inne, budzące wątpliwości podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Konsultacje prowadzone sa w formie:
- telefonicznych dyżurów dla specjalistów w każdą środę od godziny 10.00 do 13.00 pod numerem telefonu 22 250-63-12
- elektronicznej za pośrednictwem forum internetowego (www.niebieskalinia.info zakładka Forum) oraz adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje