Loga Unii Europejskiej

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Informacja
Informacja
Informacja
Informacja
Infolinia
Infolinia
Informacja
Informacja

Informacja na temat wypłat gotówkowych świadczeń w oddziałach PKO Bank Polski S.A.

Opublikowano: środa, 22 kwiecień 2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, PKO Bank Polski S.A. poinformował o możliwości czasowych lub stałych ograniczeń w dostępności placówek bankowych. Wspomniana zmiana dotyczyć będzie czasowego zawieszenia usług ,które wiążą się z bezpośrednią obsługą klienta (m.in. wypłaty gotówkowe, wpłaty gotówkowe) oraz usługami i czynnościami bankowymi, których wykonywanie nie jest lub nie będzie możliwe ze względu na decyzje administracyjne i zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa w odniesieniu do sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Powyższa informacja ma wpływ na realizację wypłat gotówkowych świadczeń wychowawczych (500+), świadczeń rodzinnych (w tym zasiłków pielęgnacyjnych), oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego.

Mając na uwadze terminową realizację wypłat powyższych świadczeń, prosimy o dokonanie zmiany formy wypłaty z gotówkowej na przelew na wskazany rachunek bankowy.

W tym celu należy złożyć dyspozycję wypłaty przelewem na specjalnym druku (w załączeniu) lub w innej formie pisemnej (z podaniem danych identyfikacyjnych i własnoręcznym podpisem):

  • za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Jagiellońska 6, 35-025 Rzeszów
  • osobiście Sala Obsługi Mieszkańców Miasta Rzeszowa ul. Jagiellońska 4, codziennie w godz: 7.30-15.30
  • mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan lub zdjęcie dyspozycji wypłaty)
  • za pośrednictwem platformy e-PUAP lub portalu Emp@tia

 

Dyspozycja wypłaty przelewem

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 26
35-025 Rzeszów

empatia

epuap