loga uni

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Rządowy program "Dobry start"
Ochrona Danych Osobowych
Pomoc Osobom Bezdomnym
Rodzinna Piecza Zastępcza
Program "Aktywny Samorząd"
Rodzina 500+
Świadczenia Rodzinne

Akcja „Dzieci Dzieciom”

Opublikowano: środa, 30, październik 2019

Zespół do Spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej oaz Instytucjonalnej Pomocy Dziecku zorganizował akcję „Dzieci Dzieciom”. Ideą projektu dobroczynnego było zachęcenie rodziców zastępczych oraz ich dzieci do wsparcia podopiecznych placówki „Tęczowy Domek”, poprzez przygotowanie kartek z życzeniami oraz zgromadzenie przydatnych w opiece przedmiotów (np. szczoteczki do zębów, pasty, ręczniki, bielizna pościelowa). Zbiórka trwała w dniach od 22 do 24 października 2019 r. i spotkała się z dużym odzewem, za co bardzo dziękujemy rodzicom zastępczym.

W dniu 29 października 2019 r. miał miejsce finał akcji "Dzieci Dzieciom" dla podopiecznych Regionalna Placówka Opiekuńczo Terapeutyczna "Tęczowy Domek". Rodzice zastępczy wraz z pociechami i pracownicy naszego Ośrodka przekazali zebrane przedmioty oraz kartki z życzeniami przygotowane przez dzieci z rodzin zastępczych. Spotkaniu towarzyszyło wiele emocji. Uśmiech i nieskrywana radość najmłodszych podopiecznych były najwspanialsza formą podziękowania za zaangażowanie w akcję. Pamiętajmy, że dobro wraca.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 26
35-025 Rzeszów

epuap

empatia