Loga Unii Europejskiej

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Informacja
Informacja
Informacja
Informacja
Infolinia
Infolinia
Informacja
Informacja

Podziękowania dla rodziców zastępczych

Opublikowano: środa, 27 maj 2020

 

Zajęcia klubowe w WTZ

Opublikowano: środa, 27 maj 2020

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kontynuuje realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ”, który adresowany jest do podmiotów prowadzących warsztaty terapii zajęciowej.

Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym i zawodowym poprzez prowadzenie przez warsztaty terapii zajęciowej zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji.

W związku z drugą turą naboru wystąpień o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ” – dot. zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego (tj. od dnia 1 sierpnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.) oraz zajęć klubowych prowadzonych w WTZ, w których od momentu zakończenia terminu pierwszej tury naboru wystąpień zwiększyła się liczba beneficjentów programu – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie informuje, iż wnioski w ramach w/w Programu można składać w MOPS ul. Skubisza 4, w terminie do 12 czerwca 2020 r.

Dzień Dziecka

Opublikowano: wtorek, 26 maj 2020

 

Pracownicy Zespołu do spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej oraz Instytucjonalnej Pomocy Dziecku w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka przygotowali życzenia wraz ze słodkim akcentem dla Dzieci z rzeszowskich placówek opiekuńczo-wychowawczych.

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 26
35-025 Rzeszów

empatia

epuap