Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przemoc lubi milczenie Rzeszów krzyczy jednym głosem: STOP PRZEMOCY

W dniu 22 listopada 2023 r. odbędzie się konferencja pod nazwą: „Przemoc lubi milczenie Rzeszów krzyczy jednym głosem: STOP PRZEMOCY”, której organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie.

Konferencja poświęcona jest profilaktyce uzależnień i przeciwdziałaniu przemocy domowej, pozwoli na wymianę doświadczeń ze specjalistami w zakresie pracy z dzieckiem i rodziną, terapii uzależnień i przeciwdziałania przemocy domowej.

Wspólnie spojrzymy w przyszłość i poszukamy rozwiązań, po to aby jeszcze lepiej reagować na krzywdę drugiego człowieka.

Jednocześnie w Szkołach Podstawowych i Przedszkolach na terenie Miasta Rzeszowa trwa konkurs plastyczny, na wykonanie prac poświęconych tematyce przeciwdziałania przemocy, a dzieci i młodzież korzystają z zajęć informacyjno - edukacyjnych poświęconych profilaktyce.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu będzie miało miejsce w dniu 3 grudnia 2023 r. w Rzeszowskich Piwnicach. Wystawa prac konkursowych zorganizowana zostanie w Urban Lab przy ul. 3 Maja 13.

Banery/Logo