Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

"Nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka"

Nadeszła jesień, mamy coraz chłodniejsze dni i noce, nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka. Zwracajmy uwagę na nasze miasto.

15 listopada 2023 r. na ulice naszego miasta wyjechał Autobus Ciepła. Autobus w czterech punktach na terenie Rzeszowa będzie wydawał gorący posiłek osobom potrzebującym przez cały sezon zimowy, od poniedziałku do piątku, w dni robocze do dnia 15 marca 2024 r.

Jeżeli zauważysz osobę wymagającą pomocy w udzieleniu schronienia zadzwoń do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie tel. 17 858 16 10 lub na Straż Miejską 17 863 71 81. Służby są w pełnej gotowości aby udzielić stosownego wsparcia.

Osoby doświadczające kryzysu  bezdomności mogą korzystać z usług placówek udzielających schronienia w Rzeszowskim Towarzystwie Pomocy im. Św. Brata Alberta przy ulicy Jana Styki 21 w Rzeszowie i Racławówce 132, a także ze wsparcia oferowanego przez Stowarzyszenie "Zupełne Dobro".

Banery/Logo