Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Spotkanie z Norikiem Koczarianem

W dniu 2.11.2023 r. dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego „Przystań” miały możliwość po raz kolejny wziąć udział w niezwykłym spotkaniu z niezwykłym człowiekiem jakim jest Pan Norik Koczarian – trener mentalny. Tym razem wychowankowie wspólnie pracowali nad zwizualizowaniem własnych planów, marzeń i sposobów na to jak wszystkie zamierzone cele zrealizować. Przyświecała nam myśl, iż wytrwałość jest istotnym czynnikiem w procesie przetwarzania pragnienia w odpowiednie rezultaty.

Dzieciaki stworzyły swój indywidualny plan drogi do sukcesu i spełnienia marzeń. Wychowankowie zawsze z dużym zaangażowaniem biorą udział w wartościowych spotkaniach z Panem Norikiem, który za każdym razem motywuje Ich do działania i pozytywnie nastraja. Jak to mawiał amerykański pisarz Zig Ziglar: „Nie ma znaczenia, z jakiego punktu startujesz. Ważne jest, dokąd zmierzasz”.

Banery/Logo