Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Środowiskowy Dom Samopomocy Niezapominajka

Środowiskowy Dom Samopomocy Niezapominajka przy ul. Litewskiej 2a w Rzeszowie to placówka wsparcia dziennego dla osób z chorobą Alzheimera, demencją i otępieniami. Działa od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30. 

Aktualnie obejmuje wsparciem 30 osób, dla których codziennie organizowane są zajęcia wspierająco - aktywizujące, w tym fizjoterapia grupowa i indywidualna, zajęcia artystyczne, usprawnianie intelektualne i poznawcze, treningi czynności życia codziennego i umiejętności społecznych. 

Czas spędzony w ŚDS to nie tylko edukacja i usamodzielniania ale również wiele możliwości spędzenia czasu wolnego w przyjaznym gronie, rozwijania zainteresowań i odpoczynku. 

Aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 699 711 268 lub osobiście w godzinach pracy placówki.

Banery/Logo