Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zajęcia klubowe w WTZ

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kontynuuje realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ”, który adresowany jest do podmiotów prowadzących warsztaty terapii zajęciowej.

Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym i zawodowym poprzez prowadzenie przez warsztaty terapii zajęciowej zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji.

W związku z drugą turą naboru wystąpień o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ” – dot. zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego (tj. od dnia 1 sierpnia 2023 r. do 31 stycznia 2024 r.) oraz zajęć klubowych prowadzonych w WTZ, w których od momentu zakończenia terminu pierwszej tury naboru wystąpień zwiększyła się liczba beneficjentów programu – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie informuje, iż wnioski w ramach w/w Programu można składać w MOPS ul. Skubisza 4, w terminie do 15 czerwca 2023 r.

Banery/Logo